Šiandieną biure – naujas draugas. Didesnis nei įprasta, galingas ir patogus.

 

Dell Vostro 7620 – solidus ir tvirtas. Pilnai iš aliuminio pagamintas korpusas, gražiai išbaigtos briaunos, tamsi pilka spalva, kuri šiek tiek keičia atspalvį pasikeitus apšvietimui. Korpusas atitinka MIL-STD-810H standarto keliamus reikalavimus, tad kasdienines keliones kompiuteris atlaikys puikiai, galėsite neabejoti jo patikimumu ir prie atšiauresnių sąlygų.

 

Atsidarius kompiuterį pirmiausiai į akis krenta didesnis nei įprasta – 16″ dydžio ekranas. Pastaruoju metu pastebima tendencija plačiai paplitusio 15.6“ ekranus didinti iki 16“ nekeičiant paties kompiuterio dydžio.

 

Antras maloniai nustebinęs sprendimas – siauri ekrano rėmeliai iš visų 4 pusių, kas nėra įprasta „entry – level” verslo klasės kompiuteriuose. Ekrano kraštinių santykis 16:10 suteikia daugiau ekrano ploto. Daugiau vietos failams ant darbalaukio ir daugiau vietos programų langams. Dell Vostro 7620 ekranas gali būti su FHD+ rezoliucija (1920 x 1200) – pilnai pakanka darbui, filmų ar turinio internete peržiūrai arba 3K (3072 x 1920) – rimtesniems darbams su video ar foto medija. Taip pat jei dirbate su video redagavimu arba norite turėti galimybę pažaisti – galima kompiuterį komplektuoti su NVIDIA GeForce RTX 3050 ar RTX 3050Ti vaizdo plokštėmis.

 

Kas liečia procesorių ir operatyviąją atmintį – Intel 12 kartos procesoriai ir DDR5 operatyvioji atmintis – naujausi technologiniai sprendimai. Kompiuteris gali būti komplektuojamas su iki 40 GB DDR5, 4800 Mhz operatyviąją atmintimi (palikta viena vieta papildomai atminties plokštelei) ir iki 2TB NVMe disku (Gen4 x4 arba Gen3 x4). Intel Core i7-12700H procesorius su 14 branduolių tikrai nenuvils ir reikliausių naudotojų.

 

Dell Vostro 7620 pukiai tinka darbui be papildomos periferijos. Klaviatūra ergonomiška, klavišų paspaudimo efektas labai malonus. Integruotas didelis jutiklinis kilimėlis (touchpad). Pilna skaičių klaviatūra.

 

Kompiuteris turi visas reikalingas jungtis: 2x USB-A 3.2 Gen 1, RJ-45, HDMI 2.0, Thunderbolt 4.0 ir maloni staigmena dirbantiems su fotografija ar video medžiaga – integruotas pilno dydžio SD kortelių skaitytuvas.

 

Apibendrinant tai yra solidus, galingas darbo įrankis kasdienėms ir labiau resursų reikalaujančioms užduotims atlikti.