Siekdami užmegzti glaudesnius ryšius su savo klientais ir išlaikyti juos nuolat besivystančio technologijų pasaulio priešakyje, pranešame apie renginių ciklo apie aktualias technologijas pradžią. Šie renginiai yra platforma pranešėjams iš pirmaujančių technologijų įmonių dalintis įžvalgomis, naujovėmis ir naujausiomis informacinių technologijų įrangos tendencijomis.

Prasidėjus šiai iniciatyvai vasario pabaigoje, pirminiame renginyje buvo pristatytas technologijų milžinų trifektas: LG Electronics, Acer ir Boom Collaboration.

LG Electronics, pasaulinė technikos gamintoja, atsidūrė centre, kad supažindintų North ITPC renginio dalyvius su komerciniais ekranais ir monitoriais. Gamintojo atstovai suteikė vertingų įžvalgų apie naujausius monitorių technologijų pasiekimus ir tendencijas, Zero Client sprendimus.

Acer, nešiojamųjų kompiuterių ir stalinių kompiuterių srities lyderis, sužavėjo auditoriją išsamia naujausių verslo produktų apžvalga.

Boom Collaboration, besiformuojanti jėga technologijų pramonėje, renginiui suteikė unikalų skonį. Būdama į bendradarbiavimo sprendimus orientuota įmonė, Boom pabrėžė sklandaus bendravimo ir bendradarbiavimo svarbą šiuolaikinėje darbo vietoje.

North ITPC sprendimas organizuoti šiuos renginius kas mėnesį pabrėžia atsidavimą informuoti klientus apie naujausius informacinių technologijų pasiekimus. Suburdami įvairių technologijų ekspertus, siekiame sukurti dinamišką ir patrauklią platformą, kuri palengvintų dalijimosi žiniomis galimybes savo vertinamiems klientams.

Šie mėnesiniai renginiai žada būti neįkainojamas šaltinis tiems, kurie siekia išlikti priekyje nuolat besikeičiančiame technologijų pasaulyje.

North ITPC – Jūsų patikimas partneris kompiuterinės technikos, naudotos ir naujos programinės įrangos įsigijimuose bei debesijoje.